Strak en slim logo gezocht voor een fotograaf

Datum start: 13-10-2015

Datum einde: 31-10-2015

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
djaya

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Edit: Mijn bedrijfsnaam is Patrick Ouwerkerk Fotografie. Niet POF, Niet POFotografie, NIET PO-Fotografie.

Maak een strak en modern logo voor een professioneel fotograaf. Het logo zal ik gebruiken op mijn website maar ook op elke foto als watermerk/copyrightstempel en uiteraard als logo op brieven. Ik hou van strak, simpel, clean en coole slim ontworpen grafische teksten. Het logo mag dus bestaan uit slechts tekst maar dan cool en creatief ontworpen. Bekijk de voorbeelden die ik heb toegevoegd hier.

Ik hou dus niet van figuren, vooral geen drukke en rare figuren en al helemaal niet van cliché figuren zoals camera's, dia's, diafragma's, lenzen, etc etc etc. afbeeldingen, krullen, bloemetjes, moeilijke vormen.

Je hoeft niet perse mijn volledige bedrijfsnaam te gebruiken. Een los logo zonder alle woorden erin is ook welkom zolang het maar een mooi en herkenbaar logo is.

Maak een strak en clean logo dat het dus ook internationaal lekker doet. Daarmee bedoel ik dat het universeel moet zijn, niet trendgevoelig, herkenbaar uit duizenden en strak. Vervang desnoods "Fotografie" (als je dat woord uberhaupt al gebruikt) in "Photography".

Bedrijfsomschrijving


Patrick Ouwerkerk Fotografie. Dit is de naam van mijn bedrijf als professioneel fotograaf. Mijn huidige logo vind je hier: www.fotograafpatrick.nl

Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Er is 1 specifieke wens en dat is de kleurcode #67c3cb. Die komt op mijn gehele website voor en in mijn huisstijl. Dat wil ik graag zo houden en terugzien in het logo.
Tenzij je met een awesome ontwerp komt in een totaal andere kleur zoals wit, zwart of grijs (universeel), dan pas ik mij aan, aan jouw ontwerp :)

Let ook op het geuploade bestand bij dit project waarin je mijn logovoorkeuren en smaak kunt zien.

Designer: naomimaakt naomimaakt
logo-naomimaakt-Yqx57Sr2

naomimaaktnaomimaakt

(2/2) Hallo Patrick. Bij deze mijn volgende ontwerp(en). Wederom met een knipoog naar de fotografie, maar niet op een cliché manier. Verder een strak font voor een tijdloze en internationale uitstraling, zonder dat het geheel saai is. Het logo werkt ook ideaal als watermerk voor op je fotografie.

naomimaaktnaomimaakt

Succes met het kiezen van een logo. Ik merk dat wij geen match hebben. Dus ik laat het hierbij :-)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-naomimaakt-YEdMJaT2

naomimaaktnaomimaakt

(1/2) Hallo Patrick. Bij deze mijn volgende ontwerp(en). Wederom met een knipoog naar de fotografie, maar niet op een cliché manier. Verder een strak font voor een tijdloze en internationale uitstraling, zonder dat het geheel saai is. Het logo werkt ook ideaal als watermerk voor op je fotografie.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-naomimaakt-JNFUrTvc

naomimaaktnaomimaakt

Een kleine aanpassing van een midden-gecentreerde variant op het eerder ingezonden logo.

POFotografiePOFotografie

Bedankt voor jouw inzending. Lees nog even goed wat mijn bedrijfsnaam is en wat mijn wensen zijn in het kopje " behoefte" . Een van de dingen die ik absoluut niet wil is de letters POF zien. POF klinkt raar en geeft een rare en bovenal verkeerde eerste indruk. Het lettertype is daarnaast te speels. Het geheel oogt ook te speels.
Je hebt wel als een vd weinigen gespeeld met een simpel en strak grafisch/tekstueel ontwerp waarbij ik doel op de O in POF. Zulke simpele maar onderscheidende ontwerpdingetjes waardeer ik.
Lees nog even mijn omschrijvingen van dit project goed door en laat je ook vooral inspireren door de bijlage die ik bij dit project had geupload. Ik zie graag meer van jouw werk!

naomimaaktnaomimaakt

Hoi Patrick. Goed dat je de briefing hebt verduidelijkt en fijn dat de voorbeelden dit keer zichtbaar zijn. Ik heb een betere indruk van wat je wilt en ga kijken wat ik nu voor je kan beteken. Je hebt het ook over internationaal interessant zijn. Betekend dat dat je ook een Engelstalige versie erbij zou willen?

POFotografiePOFotografie

Met internationaal doel ik op het feit dat het niet smaak en trend gevoelig mag zijn, niet te overduidelijk op fotografie moet duiden en het ontwerp overal mooi gevonden moet worden (lees strak simpel, duidelijk, mooi) Kijk bijvoorbeeld naar de logo's van Apple, Nike, Beats by Dr Dre, Fedex, etc.

Ik kijk uit naar jouw nieuwe ontwerpen.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-naomimaakt-I8c3Fj9c

naomimaaktnaomimaakt

Een logo dat strak, modern en slim is, maar toch ook past bij uw werkzaamheden als (bruids)fotograaf.

POFotografiePOFotografie

Het gebruik van POF is zeer onwenselijk en bovendien fout : Zie mijn "bedrijfsomschrijving" en "behoefte".

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.