Geen commentaar
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Dit ziet er netjes uit. Zou je "works" italic kunnen maken en voorzien van een "." op het eind?

Geen commentaar
Dank je wel hier voor. Netjes: zou je de schaduw kunnen weg laten?

Geen commentaar

Geen commentaar
Dit spreekt ons erg aan maar we snappen de letter R niet helemaal. Wat is hier het idee achter?
In dit logo zit de letter N,R en G

Geen commentaar
Zoals in al mij Designs voor NRG zit ook hierin de letter
N r g verwerkt. Lees het als aan elkaar geschreven letters.

Geen commentaar

Geen commentaar
Erg netjes en schoon logo. Zou je hem ook in het oranje en groen kunnen laten zien? Al dan niet voorzien met het slogan?

Geen commentaar

Geen commentaar