strak logo voor chaotische journaliste

Datum start: 01-03-2012

Datum einde: 08-03-2012

Totaal budget: € 150.00
Nieuwste inzending
Book cover
RSi

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Een simpel, maar zeer herkenbaar logo voor 'Bureau Van Keken'. In een keer moet duidelijk zijn dat het over journalistiek gaat. Het logo moet staan op mijn visitekaartjes, briefpapier en website.

Bedrijfsomschrijving


Een nog op te richten journalistiek bedrijfje: Bureau Van Keken. Het eenmanszaakje gaat creatieve, maar zakelijke verhalen leveren voor tijdschriften, dagbladen en sites. De artikelen zullen vooral over politiek en economie gaan. Maar ook de ouderwetse reportage (de straat op gaan) is een specialiteit.

Doelgroep


Iedereen die nieuwsgierig is.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Zwart, wit. Ik wil heel graag een Janneke-figuurtje (van Jip) maar dan een wat volwassenere versie met een blocknote in haar handen, liefst hollend. Het figuurtje moet bij de tekst passen en simpel blijven. Het bestandsformaat moet makkelijk zijn voor een Mac.

Designer: Mater Mater
logo-mater-y43O0zcu

MaterMater

Hoi Kim,

ik heb het pennetje aangepast.

Groetjes

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-mater-wBLhSJEW

MaterMater

Beste opdrachtever,

hierbij een logo voorstel.

Feedback is altijd welkom.

Groeten Martijn

kimvankekenkimvankeken

Leuk, maar het dingetje in haar hand is wat vaag (een sigaret? een parkiet?). Misschien net iets te subtiel.

Groet,

Kim

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.