Supermarkt van het Jaar

Datum start: 07-01-2013

Datum einde: 21-01-2013

Totaal budget: € 199.00
Nieuwste inzending
Book cover
CO.Design

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij willen graag bijgevoegd logo een nieuwe look & feel geven of een heel nieuw logo (3.0 uitstraling). Het logo moet gebruikt worden in verschillende marketinguitingen, namelijk op de website, in nieuwsbrieven, op banieren, in advertenties, in een papieren krant. Het moet een meer moderne uitstraling krijgen

We zouden het logo ook zo willen gebruiken, zodat we doorvertaling kunnen maken in de papieren krant. Een voorbeeld hiervan is te zien in de bijlage. Dit houdt in dat elementen van het logo terug kunnen komen in de krant en in andere uitingen.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


De kleuren van het oude logo mogen ook losgelaten worden.

Designer: mikejansen93 mikejansen93
logo-mikejansen93-M9XDKjRo

mikejansen93mikejansen93

Beste Opdrachtgever,

Ik vind persoonlijk dat ik een heel leuk en uniek logo heb gemaakt. Het is namelijk een winkelhaak maar tegelijkertijd ook een opgestoken duim. Het is klein nog duidelijk te gebruiken voor in bijvoorbeeld zo'n magazine. En natuurlijk kan elke denkbare kleur worden toegepast op het logo.

Ik hoop dat het u bevalt.

MvG Mike

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.