TanteDien.nl

Datum start: 16-09-2011

Datum einde: 13-10-2011

Totaal budget: € 110.00
Nieuwste inzending
Book cover
sjdesign

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


- professionele uitstraling
- uitstralen van kwaliteit
- aansprekend aan koop doelgroep
- vrolijk
- Let op: veel ouderen willen niet geaccentueerd worden met oud!

Bedrijfsomschrijving


TanteDien.nl gaat hulpmiddelen met uitleg en service verkopen via www.tantedien.nl. Tante Dien gaat kwalitatief hoogwaardige hulpmiddelen aanbieden ter ondersteuning voor mensen met een leeftijd 55+ in het degelijke leven.

- Hulpmiddel winkel -

Doelgroep


- Koopdoelgroep (DMU): Mensen tussen 35-50 jr. die verzorgend actief zijn (naast hen dagelijke werk) met zijn/haar ouders/kennis/vrienden, weinig tijd hebben om uitgebreid te shoppen.
- Senioren (55+) zijn eindafnemer

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Vrije keuze. Ook extra creativiteit zoals slogan of meedenken in concept zijn erg welkom.

Designer: Bas Zwigtman Bas Zwigtman
logo-bas-zwigtman-JdPCPgsi

Bas ZwigtmanBas Zwigtman

Geachte opdrachtgever,
Hierbij onze inzending voor uw probleem.
Uw voorgaande feedback heeft duidelijk gemaakt dat u voorkeur uitgaat naar een profiel van een dame. We hebben hier een variant op gemaakt. Wat betreft de slogan:\'de hulp van vandaag\' proberen we een subtiele verwijzing te maken naar de dag waarop je hulp nodig begint te hebben in het dagelijks leven.
(Kleur)aanpassingen zijn mogelijk.
Met vriendelijk groet,
Bas & Bob
Grafisch ontwerp

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-bas-zwigtman-rDHfDgu0

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.