Geen commentaar
Datum start: 23-02-2013
Datum einde: 09-03-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


deze net als de vorig met de cirkels niet mijn smaak

Geen commentaar
voor alle drie geld meer in mijn smaak gedacht vind test met kleur verloop niet echt mooi
test is tekst

Geen commentaar
zie commentaar hierboven

Geen commentaar
zie commentaar hierboven

Geen commentaar
kan niets anders zeggen dat dit niet is wat ik zoek

Geen commentaar
Chris zie mijn opmerking bij het vorige logo, geld ook voor deze

Geen commentaar
dit logo vind ik te druk, hou niet zo van blokken, logo is naar mijn smaak te rommelig
dit logo vind ik te druk, hou niet zo van blokken, logo is naar mijn smaak te rommelig

Geen commentaar
dank voor je inzending,
ik snap dit logo niet, ik heb niets met paarden en kan een paard in mijn logo dan ook niet plaatsen, in het geheel niet een logo die richting mijn smaak gaat