Het logo nog maar even los voor de zichtbaarheid.
Met creatieve groet,
Jolanda fisser
Datum start: 23-02-2013
Datum einde: 09-03-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


zie post bij huisstijl v/d website

Beste Erik,
Ik heb het logo nog iets aangepast.
Bijgaand het voorstel voor de huisstijl:
- Briefpapier voor- en achterkant
- Visitekaartje voor- en achterkant
- Envelop voorkant
- Sticker voor op achterkant van de envelop om envelop te sluiten
Ik hoor graag wat je er van vind en als je nog een aanpassing wilt zien hoor ik dat ook graag.
Met creatieve groet,
Jolanda Fisser
Zie onderstaande opmerking, ik ben onder de indruk!

Beste Erik,
Bijgaand de huisstijl doorgevoerd in de homepage van de website
en het liggende pensioenberekenings vel.
Ik hoor graag!
Met creatieve groet,
Jolanda Fisser
Jolanda,
Ik moet zeggen dat je wel een heel mooi product hebt geleverd, ik ben onder de indruk.
Fijn Erik bedankt voor je compliment!
Mocht dit ontwerp winnen dan spreek ik na de wedstrijd graag even af voor de juiste gegevens en de puntjes op de i bijvoorbeeld de juiste kleur blauw etc.
Ik heb jarenlang in P'end gewoond en ik heb een studio in Wormerveer dus het is een kleine moeite om even met mijn laptop bij je langs te komen.
Succes met het kiezen uit alle andere mooie ontwerpen, die vast nog gaan komen van mijn concullega's, nog meer dan een week te gaan...
Met creatieve groet,
Jolanda Fisser

Beste Erik,
Bijgaand mijn voorstel voor je visitekaartje.
Ik heb de 4 pijlers er subtiel in verwerkt.
Ik hoor graag of je je er in kunt vinden.
Met creatieve groet,
Jolanda Fisser
Erg mooi gemaakt, ziet er strak uit.

Beste Erik,
Dit logo laat op een subtiele manier de vooruitgang (pijl) in taxi loon (euro) zien.
Kijk weer uit naar je reactie.
Met creatieve groet,
Jolanda Fisser
De x vind ik mooi gedaan het euro Teun iets minder, ziet er wel weer fraai uit

Beste Erik,
Hiernaast het aangepaste logo. Ik heb de diverse tinten vervangen door 1 kleur en het beeldmerk iets kleiner gemaakt.
Ook bij dit logo heb ik diverse blauw varianten onder elkaar gezet samen met 2 ander kleuren.
Ik ben benieuwd waar je voorkeur naar uitgaat. Als je nog een andere variatie wilt zien hoor ik dat ook graag.
Met creatieve groet,
Jolanda Fisser
Mooi logo, begint er echt al op te lijken, heb nog geen kleur voorkeur maar dit soort logo's valt wel in de smaak

Beste Erik,
Bedankt voor je gerichte feedback.
Hiernaast het logo in diverse blauw varianten samen met 2 totaal ander kleuren.
Ik ben benieuwd naar welke kleur je voorkeur uitgaat of dat je het nog graag aangepast wilt zien.
Met creatieve groet,
Jolanda Fisser
Nog geen uitgesproken voorkeur voor dit of het andere logo, maar zoals reeds gezegd het begint er echt op te lijken.

Beste Erik,
De doorvertaling van het tweede logo.
Ik kijk uit naar je reactie.
Met creatieve groet,
Jolanda Fisser
mooi, zou je misschien een andere tint blauw willen proberen?

Beste Erik,
De doorvertaling van het eerste logo.
Ik kijk uit naar je reactie.
Met creatieve groet,
Jolanda Fisser
mooi, spreekt me aan, weet alleen niet of ik de blauwtinten mooi vind in taxi (diverse tinten maakt een beetje druk) de x vind ik mooi zou je die een fractie kleiner kunnen maken?

Beste Erik,
Ook bij dit logo voorstel komen de 4 verschillende kernactiviteiten "pijlers" naar voren.
Ik ben benieuwd naar je feedback.
Met creatieve groet,
Jolanda Fisser
de x vind ik mooi de typo iets minder

Beste Erik,
Dit frisse en eigentijdse logo voorstel laat zien dat Taxi Loon 4 verschillende kernactiviteiten heeft door gebruik te maken van 4 op elkaar afgestemde kleuren in combinatie met grijs.
Deze kernactiviteiten komen samen in een snel te herkennen eigen beeldmerk die op vele manieren ingezet kan worden.
Ik ben benieuwd naar je feedback.
Met creatieve groet,
Jolanda Fisser
dank voor je inzending, hier wordt ik al vrolijker van, de kleuren weet ik nog niet helemaal, en de x lijkt dat niet een beetje op de x uit Nexus van google. is wel in de lijn van mijn smaak