Geen commentaar
Datum start: 09-09-2015
Datum einde: 23-09-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
Bedankt voor je inzending, dit is absoluut een ontwerp met winnaars potentie.
Hartelijk dank voor uw positieve reactie!
Erg leuk om te horen.
Helaas ben ik (waarschijnlijk) tot het einde van de wedstrijd op vakantie.
Ik had namelijk nog graag een variant of vernieuwing willen inzenden.
Mochten er wijzigingen in kleur of vorm gewenst zijn dan is dat geen enkel probleem en ben ik altijd bereid dat alsnog doen.
U kunt mij eventueel ook bereiken via: info@zuidesign.nl
Vriendelijke groet, Jacques
www.zuiddesign.nl