Beste opdrachtgever,
Hierbij een vernieuwd voorstel voor uw logo.
Wij horen graag van u!
Met vriendelijke groet,
InkGraphics
The Meeting Foundation
- Wedstrijd van: themeetingfoundation
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 09-12-2014
Datum einde: 05-01-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


het ontwerp is van 2015, maar moet ook een associatie hebben met ontspanning, ontmoeting, ondersteunen, ondernemen en organiseren

Beste opdrachtgever,
Hierbij een vernieuwd voorstel voor uw logo.
Wij horen graag van u!
Met vriendelijke groet,
InkGraphics
veel speelser, maar is niet wat ouderen zal aanspreken, wat wel dat is nog steeds de vraag

Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn voorstel voor uw logo.
Wij horen graag van u!
Met vriendelijke groet,
InkGraphics
Hoewel het vriendelijke kleuren zijn, mis ik het speelse en uitdagende voor 50 tot 90 jarigen die zich er in kunnen herkennen. Dus geen zakelijke uitstraling maar soepel, elegant en aantrekkelijk voor de doelgroep alleengaanden van 50 jaar en ouder
The Meeting Foundation