Geen commentaar
Datum start: 14-12-2012
Datum einde: 15-01-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Sorry, maar dit wordt hem niet...

Geen commentaar
Sorry, maar dit wordt hem niet...

Geen commentaar
de bloem wordt een kriebel op dit formaat. ik stel voor om de lotus voor de tekst te plaatsen en alles iets groter weer te geven. weergave op zwart is niet nodig omdat de site een witte achtergrond zal krijgen.

Geen commentaar
geen prettig lettertype en fijne kleuren

Geen commentaar
We zouden graag het 'huisje' weg willen zien en misschien is het mooi om de lotus nog iets sterker te maken zodat hij zo klein wel helder naar voren komt. En misschien is het mooier als de lotus voor de tekst staat.
Hallo Yuluma
Heb hem aangepast huisje weg en het rose van de lotus
sterker gemaakt!
Mvg Petje

Geen commentaar
Dit is niet waar we naar op zoek zijn, evengoed hartelijk dank voor je werk!
Geef niet hoor was een leuke opdracht!
Mvg Petje