Geen commentaar
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Goedemorgen, bedankt voor de beoordeling en feedback! Ik heb een nieuwe versie geüpload met wat rondere golfjes die meer op een W lijken. Ik hoor het wel! Mvg
Beste, hartelijk dank! Mijn voorkeur gaat dan toch uit naar de eerste versie, vind ik net iets eleganter.
Oké! Mocht u nog wat willen aanpassen dan hoor ik dat graag.
Goedemiddag, is er nog iets wat ik kan doen in de laatste paar uurtjes?
Neen hoor, u bent hartelijk bedankt!
Oke, dan wacht ik rustig af!

Geen commentaar
Goedemiddag, leuke opdracht! Ik heb een logo gemaakt met twee golfjes die de twee W's uit WebWaves voorstellen. Ik hoor graag uw mening, alvast bedankt!
Beste, ik ben enorm fan! Kan u juist eens de golfjes iets meer de W vorm geven aub? Ben eens benieuwd wat dat zou geven. Mvg