Natuurlijk is dat mogelijk!
Groetjes, Anke
Twee vernieuwende en hippe logo's voor een beginnend fotograaf
- Wedstrijd van: Gonda Meurs
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 09-02-2012
Datum einde: 29-02-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.
Dat is snel! Het ontwerp spreekt me erg aan. Ik wacht even alle inzendingen af en laat dan zeker nog iets weten.
Hoi Anke, zoals ik al eerder aangaf spreekt het logo me erg aan. Ik twijfel echter omdat ik het logo heel erg strak vind en ik normaal eerder voor iets speels zou kiezen. Wil je het logo nog 1 keer aanpassen door 'Gonda' en 'baby' in rode of roze letters weer te geven. Bvd!
Groet,
Gonda
Nederland
France
Deutschland
Österreich
United Kingdom
International

