als je op zoek bent naar het rood/wit/blauw thema is dat overigens makkelijk en beter in de rest vd huisstijl te verwerken:
VIP - logo internetbedrijf
Datum start: 22-06-2010
Datum einde: 02-07-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



zoals verzocht. ik vind het persoonlijk nogal een poppenkast worden waardoor het aanzienlijk minder chique oogt.
haha..ik neem je commentaar ook zeker mee. Ik bedoelde eigenlijk de punt op de i in het rood en "internet" in blauw op een witte achtergrond.

Hierbij zoals verzocht met een duidelijkere P, maakt het wel ietsje minder spannend en heb de "bling" moeten verplaatsen.
Het logo is ook prima bruikbaar op witte achtergrond, alleen valt de lichtgevende "bling" dan vanzelfsprekend niet op. Maar op briefpapier kan ook prima gewerkt worden met bv een zwarte balk of ronding waar het logo in geplaatst wordt.
de letters zijn nu al meer herkenbaar. Deze opzet op witte achtegrond gaat ook mee in de running. Is het een idee om de punt op de I rood te maken i.p.v. chrome/grijs?

less = more, ingetogen maar chique logo dat prima te combineren is met verschillende accentkleuren.
Goede eerste opzet. De "p" naar mijn gevoel nog niet herkenbaar genoeg. Zou je ook een versie kunnen maken op een witte achtergrond? Moet ook geschikt zijn voor briefpapier.