Geen commentaar
We werpen een basket balletje op! En zijn op zoek naar een sportief en hip logo met orca!
- Wedstrijd van: Luc Visser
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 18-09-2019
Datum einde: 02-10-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
overall it is a bit too busy. I think 1 ball is enough. The font likes tighter and without curls
not UKR the name is Urk
It now says twice orcas 1 time is enough. the big one is enough
Thank you for your time and creativity
ok well received I send you the changes in a short time

Geen commentaar
graag Urk in plaats van UKR, het rode kan daar ook groen van gemaakt worden? dat zijn de club kleuren. de sterretjes mogen er van mij wel uit. en het woord Orca's graag in een harder en stoerder lettertype. wil je dat misschien veranderen?
De Orca is wel heel mooi!. missen alleen de bal, de orca en het het woord Orca's
Ja ja je modaliteit dit
kunt u meer expliciet zijn Ik begrijp geen Nederlands Ik ben Ivoriaans en spreek een beetje beter Engels, maar met Google vertaling begrijp ik uw zorgen niet