Wie ontwerpt mijn logo

Datum start: 01-10-2020

Datum einde: 03-11-2020

Totaal budget: € 250.00
Nieuwste inzending
Book cover
MDI Design

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Beste ontwerper,

Als data analist start ik binnenkort als zzp-er en daarvoor heb ik een logo nodig!
Kun jij me helpen?

Mijn bedrijf gaat Onderzoek & Inzicht heten.
Je kunt bij mij terecht voor marktonderzoek en data-analyse.

Wat ik wil uitstralen is betrouwbaarheid, ik heb 25 jaar ervaring, ik weet wat ik doe en lever kwaliteit.
Echter, ik wil ver weg blijven van een stoffig imago. Integendeel: ik wil frisheid, een nieuwe start, frisse kleuren.
Mijn persoonlijke stijl in vele opzichten is stoer, maar vrouwelijk. Geen tierelantijnen.
Misschien kan er iets in van verbinding: ik verbind data/cijfers met uitkomsten/inzichten. En ik verbind IT en marketing.

Ik zal het logo gebruiken op mijn website, op LinkedIn, in mijn communicatie en in mijn rapportages. Het is fijn als er een aantal kleuren in zitten die ik straks terug kan laten komen in de stijl van mijn rapportages.
Het is de bedoeling dat het even mee kan.
Kun jij hier iets moois van maken?
Ik zie je idee graag tegemoet!

Groet, Jolanda

PS: ik heb mijn bedrijfsnaam moeten aanpassen, deze wedstrijd is eerder gelanceerd voor de bedrijfsnaam Data Inzicht. Dat is nu dus Onderzoek & Inzicht.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: MellGraphics MellGraphics
logo-m-digitaildesigns-fjDr5kGW

Geen commentaar

MellGraphicsMellGraphics

Bij deze een complete overzicht :)

MellGraphicsMellGraphics

Bedankt voor de beoordeling. Helaas niet wat u zoekt. Jammer voor al het werk, maar is helaas niet anders. Gefeliciteerd alvast tussen Vindy of Lilie

MellGraphicsMellGraphics

Cindy

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-m-digitaildesigns-Zcyi8ggi

Geen commentaar

Jolanda1206Jolanda1206

Mooi, vooral de kleuren. Toch spreekt ie me minder aan dan sommige anderen. Ik vind de hoekige variant van het ontwerp dat je het eerst stuurde het beste. Die neem ik mee in mijn eerste selectie. Ik houd je op de hoogte!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-m-digitaildesigns-fDWq3Xu4

MellGraphicsMellGraphics

Bij deze een ander voorstel. Ik heb als beeldmerk een oog (inzicht)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-m-digitaildesigns-eZSb6cGe

Geen commentaar

Jolanda1206Jolanda1206

Leuk! Enige die gebruik maakt van de pay-off 'analyse en onderzoek'. Mag van mij 'data-analyse en onderzoek' zijn. Kleuren zijn het nog niet helemaal voor mij. Mag frisser. Geldt ook voor die andere met ronde vormen, ik heb nog geen duidelijke voorkeur voor de ronde of de hoekige variant.

MellGraphicsMellGraphics

Dankjewel voor de beoordeling en feedback :)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-m-digitaildesigns-Vv0TqKqe

Geen commentaar

MellGraphicsMellGraphics

Hallo,

Bij deze mijn ontwerp :)
Vanuit de letters NH vormt zich verbinding.

Met vriendelijke groet,
Melvin

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.