Geen commentaar
Wie ontwerpt mijn nieuwe logo voor mijn nog te starten woninginrichting?
- Wedstrijd van: Peter Oostenrijk
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 02-11-2018
Datum einde: 09-11-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hallo Peter,
Bedankt voor je feedback.
Ik heb de shutter aangepast zodat het wat duidelijker over komt.
Ik hoor graag je reactie.
met vriendelijke groet,
Ben | BKstyle.nl

Hallo Peter,
Bedankt voor je feedback.
Hierbij het ontwerp in een strakke uitvoering. De P zit gedeeltelijk achter de shutter en de O als korzijn.
Ik ontvang graag je feedback.
met vriendelijke groet,
Ben | BKstyle.nl
Goedenavond,
Heel hartelijk bedankt voor deze nieuwe inzending! Ik kan mij hier al veel beter in vinden. Het kleurgebruik vind ik interessant, echter het logo vind ik minder. Ik zie er niet echt een kozijn en shutter /jaloezie in terug, dit zou wat mij betreft wat duidelijker van opzet mogen zijn.
Hartelijke groet, Peter

Hallo Peter,
Hierbij mijn ontwerp!
Ik heb het zeer persoonlijk gehouden omdat je als woninginrichter een stempel drukt op de inrichting doormiddel van jouw advies en materiaal keuze die aan de klant word voorgelegd.
Daarom een handgeschreven lettertype die vertrouwd/professionaliteit uitstraalt.
Ik ontvang graag feedback op mijn ontwerp!
Met vriendelijke groet,
Ben | BKstyle.nl
Goedemiddag,
Hartelijk bedankt voor uw inbreng, helaas vind ik dit ontwerp niet zo mooi. Het is mijn inziens niet strak genoeg, en er gaat te weinig herkenning van uit. Wellicht wilt u nog een andere poging doen?
Hartelijke groet, Peter