Beste Pitcher,
Hierbij mijn voorstel logo.
Met vriendelijke groet,
John vd Anker
www.eye-vertising.nl
Wij zoeken een Exclusieve en superstrakke eye catcher logo voor ons bedrijf Xtreme Customs
Datum start: 14-09-2011
Datum einde: 22-09-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste John,
Bedankt voor je inzending. Dit is niet precies wat ik in gedachte heb. Als je naar de logo kijkt dan moeten ze weten dat het om auto\'s gaat en tuning, Moet er uitblinken, mensen moeten erbij denken, dikke auto\'s, showgirlz, exclusief designs
Qua kleur en design ziet het er leuk uit!