Hierbij ons ontwerp voor uw logo. Ditmaal met een andere uitstraling en wat meer souplesse.
Wij zijn zelf tevreden met dit ontwerp en horen graag terug van u of dit aan uw eisen voldoet.
mvg, Stuch
Wij zoeken een internationale logo voor het merk Baffin Cabot een exclusief en luxe schoenen en kleding merk dat we gaan lanceren
- Wedstrijd van: Janvanwanrooij
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 27-01-2013
Datum einde: 27-02-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hierbij een alternatief voor het vorige. Deze keer een duidelijke stijl in het lettertype en de rode kleuren laten terugkomen in de letters.
Wij horen graag wat u hiervan vindt!
Mvg,
Stuch

Beste Jan van Wanrooij,
Bij deze ons ontwerp voor uw luxe merk Baffin Cabot. Wij zijn op zoek gegaan naar een luxe uitstraling die universeel gedragen kan worden.
Het eindresultaat een luxe met kleur vormgegeven logo.
Mvg,
Stuch
Geachte Stuch,
Zou graag het lettertype iets anders zien en mischien de b en c ook rood ziet er goed uit dank je voor het ontwerp.
mvg
jan