Misschien dan zoiets...
Datum start: 18-02-2014
Datum einde: 04-03-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hi, Copyright, met zo'n naam spreekt het thema je natuurlijk aan. Deze is het niet helemaal omdat de E niet meer goed leesbaar is.
Het blauw is wellicht te donker, waardoor de onderliggende letters niet goed leesbaar zijn.

Geen commentaar
Kracht. De Copyright-C komt er alleen nog niet helemaal lekker uit.
Bedankt voor uw feedback, ga ik daarmee aan de slag
De bovenste, al moet de C naar mijn gevoel net wat ronder. De onderste leest lastig, donkerblauw op donkergrijs of zwart.