Hallo,
Bedankt voor de feedback.
Hier een ander voorstel graag hoor ik weer van u.
Mvg
John vd Anker
Eye-vertising
Datum start: 14-06-2011
Datum einde: 04-07-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hallo,
Hier een ontwerp dat niet in de kleurstelling is die u aangaf.
Het effect is gelijk anders en het straalt power uit.
Graag hor ik van u.
Mvg,
John vd Anker
Ik vind de schaduw en kleurverloop effecten niet echt prettig om naar te kijken en geloof ook dat dit veel problemen met zich mee brengt bij drukker van het logo. Tevens heeft een breder logo de voorkeur.

Hallo,
Hierbij mijn eeste inzending,
Heb de kleuren gebruikt die uw voorkeur hadden. Tevens heb ik een logo gemaakt die naar mijn mening anders is als anderen, en niet gelijk naar wielen -sturen of motorblokken verwijst.
Graag hoor ik van u.
Met vriendelijke groet,
John vd Anker