Zakelijk maar creatief logo voor tekstbureau

Datum start: 09-09-2014

Datum einde: 23-09-2014

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
MRK

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een logo voor tektbureau 'Taalmachtig'. Het moet zakelijk/strak zijn maar ook een creatieve look hebben. Bijvoorbeeld door in het beeldmerk losse letters te gebruiken op een luchtige manier. De typografie mag verschillend van typografie en/of kleur zijn voor de onderdelen 'Taal' en 'machtig' maar duidelijk moet wel zijn dat het 1 woord/naam is. Niet té frivool! Voorkeurskleur is een frisse blauw, bijvoorbeeld diep hemelsblauw, met een steunkleur bijv een lichte kleur grijs. Logo dient geschikt te zijn voor print (visitekaartjes eo) en website. Indien mogelijk combinatie met een onderschrift 'tekst voor print en web'. Maar logo (beeldmerk en naam zonder onderschrift) moet zeker ook apart gebruikt worden (primaire opzet). Ik wil graag rechten van logo en bronbestanden zodat deze ook in de toekomst kan worden doorontwikkeld.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: jannekehermus jannekehermus
logo-jannekehermus-DSfrj8N6

jannekehermusjannekehermus

zoals beloofd nog wat variaties!

TaalmachtigTaalmachtig

Ik vind de onderste het meest aansprekend, al zou blauwe nog iets feller mogen. Ik vind een oplossing met primair aandacht voor gewoon de naam mooi, alleen valt 'taal' nu iets in het niet denk ik bij 'machtig. Onderschrift mooi zo.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-jannekehermus-cNaVSV0q

jannekehermusjannekehermus

Een variatie op het logo, natuurlijk mogelijk in gewenste kleuren combinaties

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-jannekehermus-b8x3qkEq

jannekehermusjannekehermus

Ik heb geprobeerd om het logo zo strak mogelijk te houden met een creatieve knipoog

TaalmachtigTaalmachtig

Hoi Janneke, dankjewel! Ben er nog niet helemaal over uit. Ik ben zelf wellicht te weinig creatief ;-) maar snap de lijntjes niet helemaal rond de A. Ik vind m wel mooi qua uitstraling, ook met onderschrift, mooi strak (die ander vind ik minder 'machtig') en blauw zou feller mogen van mij. Ik laat ze nog even op me inwerken!

jannekehermusjannekehermus

Hoi hoi met de lijntje heb ik geprobeerd het effect te creëren alsof de A via de lijntje is getekend. Ik zal ook even een versie maken zonder de lijntjes en met de fellere kleur!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.