Zebrate

Datum start: 05-09-2011

Datum einde: 30-09-2011

Totaal budget: € 350.00
Nieuwste inzending
Book cover
lisannelaura

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


In eerste instantie een pakkend beeldmerk/logo en twee (of meer) buttons like/dislike stijl. Straks volledige huisstijl.

Bedrijfsomschrijving


GfK is een internationale marktonderzoeker met plannen om de mobiele telefoon in te zetten voor consumentenwaarderingen van winkels.

Doelgroep


Marketingmanagers van winkels als Hema en MediaMarkt worden benaderd om onze oplossing in te zetten. Zij zullen het er leuk uit moeten vinden zien. Vervolgens moet de winkelende consument via een QR code getriggerd worden om zijn mening te geven. Zie ook bijgevoegd document.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


zwart en wit, mix met GfK oranje. Zebra erin en QR code associatie

Designer: pieterdirkzwager pieterdirkzwager
logo-pieterdirkzwager-MdGfa5BI

pieterdirkzwagerpieterdirkzwager

Beste opdrachtgever,

Hierbij mijn opzet voor het logo. Ik kijk uit naar je feedback.

Met vriendelijke groet,

Pieter Dirkzwager, Vormgever

lvdhoevenlvdhoeven

Iets te simpel en niet in lijn met de opdracht (zie ook te downloaden document). Uiteraard mag afgeweken worden van het prototype en is creativiteit gewenst.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.