Geen commentaar
Datum start: 18-06-2015
Datum einde: 02-07-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Goedendag,
zoals u ziet sluit het logo visueel aan bij uw bestaande logo. De dubbele "haakjes" vormen een camera, maar kunnen ook gezien worden als personen (van boven af gezien) "met de koppen bij elkaar".
Het logo is vierkant, dus ideaal als icoontje te gebruiken op allerlei apparaten.
Uiteraard kan het logo in de door u gewenste kleur(en) worden uitgevoerd. Ik hoor graag uw feedback! Met vriendelijke groet, mot
Ha Mot,
mmmm teveel uitleg nodig ..