ZS logo met vrouwelijke letters in contract met een strakke site naam.
Datum start: 08-08-2011
Datum einde: 25-08-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



ZS logo met site waarbij site een strak lettertype heeft.
bewust gekozen voor kleine letters in site voor meer eenheid.

ZS logo met ring verwerkt achter site. waardoor ZS duidelijk overkomt maar ook meer aandacht voor de site.

ZS logo met ring erin verwerkt. ring achter ZS waardoor de letters nog meer bij elkaar horen.

ZS logo duidelijke letters, vervaging om het niet te \'hard\' te maken en iets vrouwelijker wordt. heb ook een PSD bestand dus kleuren kunnen eventueel aangepast worden.