En de kleurvariaties. mvrgr Ted
Accountantsteam zoekt jou!
- Wedstrijd van: ikverrasje
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 13-12-2012
Datum einde: 30-12-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


mooi ontwerp, collega
thanx!
Beste opdrachtgever,
Het zou fijn zijn om wat feedback te krijgen...
Bedankt voor het ontwerp. Dit is echter niet wat we zoeken. De logo’s zijn te druk en te weinig in het oog springend. We zijn op zoek naar strakker.

Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn deelname aan de door u uitgeschreven wedstrijd. Ik heb een logo ontwikkeld dat zowel met, als zonder beeldmerk heel herkenbaar krachtig en uniek is. Een aantal kleurvariaties heb ik toegevoegd en ben zo vrij geweest om een kerstgroet te plaatsen zodat u kunt zien hoe dit logo er in de communicatie uit gaat zien. Ik kijk uit naar uw reactie.
Mvrgr Ted