Geen commentaar
Anders & Co zoekt iets anders
- Wedstrijd van: Marga Schaap
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 13-07-2010
Datum einde: 27-07-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo Marga, bijgaand voorbeeld uitwerking huisstijl onderdelen. De vergroting kun je bekijken op:
http://img710.imageshack.us/img710/1755/11829335.jpg
Hartelijke groet,
Fransesca
O ja... de dame op powerpoint is natuurlijk maar even een voorbeeldje. Zou een mooie opname van jouzelf kunnen zijn of juist een tevreden persoon die net een coaching traject heeft afgerond.
Mooi uitgewerkt, briefpapier lekker helder, powerpoint opmaak, zou ook sjabloon voor website kunnen zijn. Top, nog even snel voor je vakantie!
Beste Marga, bedankt voor je positieve reactie! Ik ben heel benieuwd! Hartelijke groet uit Italië, Francesca
Hallo Francesca, hopelijk lees je dit pas na je vakantie. Jouw ontwerp heeft heel lang bovenaan mijn shortlist gestaan. Je hebt het ook erg professioneel en super creatief uitgewerkt. Mijn twijfel zat wel in de houdbaarheid. Ben ik er niet te snel op uitgekeken? Na lang wikken en wegen en een klein marktonderzoek binnen mijn netwerk, is de keus toch uiteindelijk op studido gevallen. Iets strakker past uiteindelijk beter bij mij. Enorm bedankt voor alle moeite.
vriendelijke groet, Marga

Geen commentaar
Hallo Marga,
Ik had het idee om Coaching, Counseling en Therapie in 'beeldjes' te tonen als herkenbaar en steeds terugkerend onderdeel van de huisstijl. Hieronder voorbeeld uitwerking op bv briefpapier, visitekaartje, volgvel of powerpoint. De icoontjes zijn in dezelfde stijl als het logo en kunnen steeds 'vrij' ingezet worden. Ik hoop dat je leuk vind!
Hartelijke groet,
Fransesca
icoontjes vind ik echt prima idee, inhoud middelste heeft wat anders nodig, maar dat komt wel.
gr. Marga

Geen commentaar
Hallo Fransesca, ik vind je ontwerpen er prima uitzien. Zoals het er nu uitziet gaat het tussen jou en StudiDo. Ik vind het hebben van een beeldmerk wel handig. Bijv voor vervolgbladen of presentaties. Zou je nog een beeldmerk kunnen toevoegen of vraag ik dan teveel en bederft het het ontwerp?
vriendelijke groet, Marga
Hallo Marga, het logo is in z'n eenvoud juist zo krachtig en anders dan anders. Het kleine accentje en de vormen van de letters zijn erg herkenbaar en zijn de uitgangspunten voor de uitwerking van een complete huisstijl incl. website. Ik begrijp dat je graag een herkenbaar onderdeel zou willen hebben om deze te laten terugkomen op bv vervolgbladen en presentaties. Ik heb hiervoor toepasselijk idee en zal deze vandaag of morgen even uploaden, nog voor mijn vakantie (2 week Italie ;-) Hartelijke groet, Fransesca
Ik zag dat je huidig logo een 'schaapje' bevat. Ik vind het wel grappig dat alle ronde vormpjes tesamen op de achterkant van het voorbeeld visitekaartje net de herhaalde contouren net een soort schapenvachtjes vormen.
Een scherpere uitvergroting vh visitekaartje kan je vinden via onderstaande link:
http://img641.imageshack.us/img641/7550/viska.jpg
Hartelijke groet,
Fransesca
Hallo Fransesca, ben heel benieuwd naar je laatste "vlak voor de vakantie" idee. Fijn dat je die tijd er nog in kunt/wilt stoppen. Bedankt voor de link. Dat helpt enorm. Heerlijk 2 weken Italie....
Wat als ik definitief voor je ontwerp kies? Zie je dat dan pas bij terugkomst?
hartelijke groet, Marga
PS: nog vergeten: je hebt gelijk met het niet veranderen van het ontwerp. Zou jammer zijn.
Ik ga vanzelfsprekend regelmatig (nieuwsgierig) even inloggen bij een internetcafé o.i.d. ;-) Mocht je voor mijn ontwerp kiezen kan ik je vanaf 1 aug. alles aanleveren. Ik hoop dat dat niet te laat is?
Hartelijke groet,
Fransesca
Nee, dat is zeker niet te laat, geen zorgen daarover.

Geen commentaar
leuk!
Hallo Marga,
Het boogje staat voor 'anders' / 'het veranderingsproces'. Ik heb nog een ideetje in het hoofd om dit 'kenmerkje' terug te laten komen in een huisstijl (zal ik nog opzetje van geven). Bijpassende pay-off of slogan zou ook leuk zijn: iets in de trant van 'Draai in een nieuwe richting' o.i.d.
Hartelijke groet,
Fransesca