Beste Marga,
Hierbij stuur ik mijn idee/concept, zoals u zult zien heb ik gebruik gemaakt voor de kleuren combinatie van het schilderij en deze verwerkt in het concept. Ik heb mij ook verdiept in kleuren en wat ze betekenen, ik vond het volgende:
Oranje:Is de kleur van opgewektheid en vrolijkheid. Het is een mix van rood en geel en staat voor vriendelijkheid en warmhartigheid.
Violet:Is de kleur van de emoties en wordt beschouwd als een meditatieve kleur. Violet kan een diepe bevrijding van de geest bewerkstelligen.
Tevens heb ik ook een slogan bedacht, je komt bij Anders & Co, want je voelt je anders en wilt naar het betere!
Ik hoop dat ik ondanks een wat latere inzending toch nog mee kan doen.
Met vriendelijke groet,
Pascal.
Anders & Co zoekt iets anders
- Wedstrijd van: Marga Schaap
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 13-07-2010
Datum einde: 27-07-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo Pascal, wat mooi dat je die verklaringen voor de kleuren hebt gevonden. Ik heb intuitief iets met die kleuren en nu blijken ze ook nog erg passend voor mijn beroep. Dank je daarvoor. Je ontwerp vind ik enorm creatief. Voor mij iets teveel van het goede. De A is wel erg scherp en ook niet gelijk een A, dat vraagt 2 x kijken . Het spijt me, maar het gaat hem niet worden.
vriendelijke groet, Marga