App met sportfoto's

Datum start: 05-08-2014

Datum einde: 17-08-2014

Totaal budget: € 250.00
Nieuwste inzending
Book cover
N.A.S.

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Sinds een tijdje werk ik aan een sport-foto kanaal / site: Tiphosi (tiphosi is een combinatie van tifosi, Italiaans voor fans, en photographs ).

In eerste instantie ontwikkelen we alleen een iOS app en daar zoeken we een logo en bijhorend desktop icoon voor. Insteek moet zijn dat logo duidelijk is op bv. homepage (hoofdlogo) en daarnaast op subtiele wijze verwerkt in subpagina's. Verder willen we het ook gebruiken in ons drukwerk ( visitekaartjes, briefpapier etc).

Ter inspiratie voor een logo denken we aan azuurblauw (Nationale teams Italië), olympische ringen en/of kleuren, Gazzetta dello sport.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: WIMdesign WIMdesign
logo_huisstijl-wimdesign-XNEDNw00

Geen commentaar

WIMdesignWIMdesign

Het logo omvat de 'wereld' en door het beeld van 2 'ogen' ontstaat de focus op T (Tiphosi). De lijnen doemen ook denken aan een balsport :-)

WIMdesignWIMdesign

Graag feedback om eventueel aan te passen of verder uit te werken.

Groet, Wim

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.