Geen commentaar
bbright Group
- Wedstrijd van: Jeroengoes
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 23-07-2015
Datum einde: 22-08-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Bedankt voor de positieve waardering! Gezien de positieve waardering heb ik het logo verder uitgewerkt naar een huisstijl. De huisstijl is volledig aansluitend op het logo. Hierbij heb ik rekening gehouden met een jongere doelgroep. Niet te strak, wel classy en ook kleurrijk. I.v.m. de jonge doelgroep ook niet voor de versie met de kapitale gekozen, kapitale worden nog wel eens gebruikt door jongeren om te schreeuwen. Dit kan ik uiteraard aanpassen als dit de voorkeur heeft.
Ik ben heel benieuwd of het zo aanspreekt.
Hi Jeroen,
Thanks again. Kan ik nog iets doen om tot 5 sterren te komen? ;) Toch liever 2 hoofdletters oid? Of heb je je keuze al gemaakt?
https://www.google.com/search?tbs=simg:CAESwAEavQELEKjU2AQaBggFCAgICgwLELCMpwgaYApeCAMSKOwG-AbNEswSyBKDCpsKtwKCCrQCozTAPaQ0xz_1GP8E9nTSaPbs_1sj0aMJK-IQysrK4ThsaVTUplOmARLLfobrFs50CUjZuUnv67MrJJSTBl6IeYul9MSoE_1DgwLEI6u_1ggaCgoICAESBInCJ_1oMCxCd7cEJGikKBgoEdGV4dAoGCgRmb250CgYKBGxvZ28KBwoFYnJhbmQKBgoEbGluZQw&tbm=isch&sa=X&ved=0CBwQsw5qFQoTCNeq9vuHuscCFcZtFAod7JcJNQ&biw=1536&bih=778#tbm=isch&tbs=rimg:CWVXXrDNtdG8IjhzirmgEstlzLOGN-X5L7w6w6hAqNsF1GppuJvei-SZoJ-pZOpzLHfpQZanG6TeFO6OgYC1_1Z1ZGioSCXOKuaASy2XMEdQKHQihzzjkKhIJs4Y35fkvvDoRrTEy991G20YqEgnDqECo2wXUahGfmpPJcYm2fyoSCWm4m96L5JmgEX0K061Fh7miKhIJn6lk6nMsd-kRl-Ghge9gBdsqEglBlqcbpN4U7hEvPtbobEftCCoSCY6BgLX9nVkaEX20mn1f2R_1V&imgrc=dhQX8Axt8guegM:
Limhamn Bunkeflo
Niets beters te doen? En wat is de overeenkomst?

Geen commentaar
Een goedenavond,
Bij deze mijn bijdrage voor een logo. Als 1 van de ontwerpen aanspreekt vertaal ik deze verder naar een huisstijl. Elke vorm van feedback is welkom.
Met vriendelijke groet,
Karin de Wit
www.karindewitdesign.nl
https://www.google.com.ua/search?q=beats+audio&rlz=1C1CHWA_enUA617UA617&espv=2&biw=2498&bih=1019&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIm-KtyOegxwIVht9yCh2QjwC1#imgrc=651gCw1jnVQaoM: