Bedenk voor mij een klassiek ogend logo voor een praktijk voor natuurgeneeskunde

Datum start: 02-05-2017

Datum einde: 26-05-2017

Totaal budget: € 419.00
Nieuwste inzending
Book cover
artamad

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik wil graag een klassiek ogend logo (niet modern) welke zacht en vloeiend oogt (klassiek maar toch krachtig, het mag er echt "staan") voor mijn praktijk voor natuurgeneeskunde. Het moet een professioneel logo zijn wat vertrouwen, kracht en rust uitstraalt, niet te frivool-speels. schuin lettertype mooi/ klassiek. In mijn praktijk maak ik gebruik van verschillende disciplines om mensen weer terug in hun balans te laten brengen, fysiek, mentaal, emotioneel en spiritueel.

Logo moet bestaan uit naam; "De Balanspraktijk" met onderstaande slogan "natuurlijke zorg voor jezelf"

Het moet een natuurlijke en klassieke uitstraling hebben. kernwoorden;
rust
natuur
zorg
aandacht
kracht
respect
liefde (voor jezelf)
genezing
gezondheid

Kleuren moeten voor mij sprekend en krachtig zijn, geen pastel om die reden is te zacht, maar ook niet de primaire harde kleuren. Ben zelf erg gecharmeerd van oranje, goud en groen momenteel, maar ik laat me ook graag verrassen! ik heb een voorbeeld logo ingezonden wat ik mooi vind maar wat er uiteraard niet op hoeft le lijken :) iets uit de natuur er in terug laten komen zal waarschijnlijk mooi zijn

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


-

Kleuren, favoriete logo's, must haves


-

Designer: Romy - Grafisch Vormgever Romy - Grafisch Vormgever
logo_huisstijl-romy-grafisch-vormgever-C6SamqlE

Romy - Grafisch VormgeverRomy - Grafisch Vormgever

Hierbij een paar concepten voor uw logo.

Alle vier de logo's hebben een ander lettertype en zoals u ziet zijn de bovenste twee logo's een andere kleur dan de onderste twee.

Ik kan nog alles veranderen als u dat nodig vindt.

Uw feedback is altijd welkom.

Met vriendelijke groeten,

Romy

Logo1234Logo1234

Hoi Romy, bedankt voor je inzending, ik vind het mooi gedaan, kleuren, mens en natuur, en de zachtheid etc maar spreekt mij niet zo aan omdat het plaatje me niet zoveel zegt zeg maar....het ontwerp van schiltzontwerper kan jij die ook zien? die zegt me meer, is ook mens en natuur in verwerkt
misschien kan je daar inspiratie uit opdoen?

Logo1234Logo1234

waar het me ook aan doet denken is een moeder met een kind het logo snap je? die associatie geeft het me

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.