Geachte,
Hierbij mijn eerste inzending.
Ik heb voor roze en lichtgroen gekozen vanwege het frisse en vrolijke karakter. Daarnaast heb ik de \'thuiszorg\' in een symbool omschreven. De handen in het huis.
Wanneer dit u bevalt, zal ik de huisstijl hierbij ontwerpen.
Ik zie uw feedback tegemoet,
R. Nijsse
bedrijfslogo voor thuiszorg Lombardijen
- Wedstrijd van: Thuiszorg Lombardijen
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 24-04-2011
Datum einde: 23-05-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


het ziet er heel strak uit. Bent u ook handig in kunstzinnige logo\'s en huisstijlen zoals Careyn kraam zorg, care4life, IVT, verian cardia. Ik hoor het graag
Deze logo vindt ik al gelijk geweldig, heel goed voor een eerste in zending. Goed gedaan. Ik zie graag meer werk van je!