Goedemiddag,
Kleine toelichting, 'aho' betekend lijntje/draad, mijn moeder had het altijd over een 'onzichtbaar draadje' tussen haar en haar kinderen, eigenlijk synoniem voor de unieke band tussen ouders en kinderen. Vandaar onze keuze, lekker kort en krachtig.
Met vriendelijke groet,
Freebirds | Grafisch Ontwerp
Bedrijfsnaam, logo en huisstijl voor een kind en oudercoachingpraktijk.
- Wedstrijd van: Estherdonga
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 20-10-2017
Datum einde: 27-10-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Een mooi en krachtig ontwerp. Ik ken het woord Aho niet op deze manier maar als een Indiaanse cultuur groet; ik groet jou, wij zijn alle een. Bij mannen en vrouwencirkels wordt dit vaak gebruikt en hierdoor voelt het voor mij persoonlijk niet passend.