Beeldmerk en letterlogo veganistische kaas

Datum start: 21-02-2020

Datum einde: 24-03-2020

Totaal budget: € 350.00
Nieuwste inzending
Book cover
H DESIGN

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Molk is in 2020 gestart door twee voedingstechnologen en één duurzaamheidsgekkie die zich realiseerden dat hun kaasverslaving een duurzaam bestaan in de weg stond. Onze missie? Het gebruik van zuivel in kaasproducten overbodig maken en daarmee de milieu-impact reduceren. Belangrijk detail is dat we onze producten door wetgeving helaas geen 'kaas' mogen noemen.

Voor ons logo zijn wij geïnspireerd door het logo van de Vegetarische slager en willen we graag ook een beeldmerk en letterlogo. Voor het beeldmerk zien we graag ‘het melkmeisje’ (schilderij van Johannes Vermeer) in een modern jasje gegoten, zonder melk uiteraard en wellicht afgebeeld met onze hoofdingrediënten: zonnebloem(pit) en/of cassave.

Algehele stijl? Een mix van art nouveau, jugendstil en modern.
Kleuren? Niet flets of dof.
Kijk voor meer inspiratie onze Pinterestpagina: https://pin.it/fOOHRWE

Denk jij te weten hoe het melkmeisje van Johannes Vermeer er in deze tijd uit zou zien? En weet jij dit te verwerken in een sprekend beeldmerk met daarnaast nog een letterlogo dat zowel los als met het beeldmerk kan worden afgebeeld? Dan is deze uitdaging jou op het lijf geschreven! We kijken uit naar jullie reacties en designs.

Bedrijfsomschrijving


Molk is in 2020 gestart door twee voedingstechnologen en één duurzaamheidsgekkie die zich realiseerden dat hun kaasverslaving een duurzaam bestaan in de weg stond. Onze missie? Het gebruik van zuivel in kaasproducten overbodig maken en daarmee de milieu-impact reduceren.

Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Kijk voor meer inspiratie onze Pinterestpagina: https://pin.it/fOOHRWE

Designer: Vamana7 Vamana7
logo_stationery-vamana7-z2wtDwLw

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_stationery-vamana7-ZHmGzN3I

Geen commentaar

Vamana7Vamana7

Hi! Thanks for the comment. I will do my best to do an improved logo.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_stationery-vamana7-WoVNlrVI

Geen commentaar

Kyra WeertsKyra Weerts

Hi Vamana7, thank you so much for your design. You have included our main ingredients in the design. We however would like a modern day version of 'het melkmeisje' to be central in the design. Vermeer has painted 'het melkmeisje' in the 17th century, and we would like to see her depicted in modernday clothing maybe with milkmaid braids as the girl in the picture attached. Also, legislation unfortunately does not allow us to call our product cheese. I will include that in the main description as that was not included yet.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_stationery-vamana7-WCBexz7I

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.