Geen commentaar
BESTAAND THEATER KRIJGT EEN NIEUWE EIGENAAR, TIJD VOOR NIEUWE LOOK & FEEL
- Wedstrijd van: Theatertainment
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 03-10-2013
Datum einde: 13-10-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Zeer sterk ook, met een duidelijk leesbare letter.
Het oog is hier iets minder 'beeldend' uitgebeeld waardoor het meer een 'stempel' lijkt. Wat los kan gebruikt worden van de naam als herkenning.
Bedankt
Dirk

Geen commentaar
Excuses voor de fout met elckerlyk, als u het wil pas ik het wel even voor u aan!
Geen probleem voor de foutieve spelling, daar kijken we voorlopig wel door.
Dirk

Geen commentaar
Beste opdrachtgever,
Na uw verzoek ben ik gaan kijken naar uw opdracht en het leek me erg leuk om er aan mee te doen. Ik heb dus nu een ontwerp ingezonden, bestaat uit de tekst elckerlyk en theater met een oog als beeldmerk. Dat staat natuurlijk voor het beschouwen in het theater, ik hoop dat het u aanstaat en aanpassingen doe ik nog altijd graag!
Met vriendelijke groet,
JillzDesign
Beste ontwerpen,
Leuke vondst en sterk beeld! Op één of andere manier oogt het logo niet 'modern' genoeg en dat is jammer. Het heeft eerder een 'retro' look. Ik denk dat dit te maken heeft met de uitwerking ervan, de kleuren, het lettertype en het gebrek aan diepte. Want het idee blijft sterk!
Hopelijk ben je hiermee verder geholpen?
Dirk