Beste Martinique,
Dank je voor je reactie op mijn hernieuwde logo. Ik heb nagedacht over een visitekaartje dat opvalt en doe hierbij een voorstel. Ik heb deze gebaseerd op je naam ( up , vandaar een pijl, kan alle kanten opwijzen maar graag up) daarnaast was je niet te beroerd voor enig huisvlijt, aangezien ik niet weet of een drukkerij de kaartjes daadwerkelijk zo kan afleveren( dit kan ik wel voor je informeren mocht je gecharmeerd zijn van mijn ontwerp). Tevens heb ik de kaartjes in al de kleuren gedaan die je aangaf, maar dit kan uiteraard makkelijk naar jouw voorkeur gewijzigd worden. Het leuke aan deze vorm van visitekaartje vond ik het feit dat je hem bijv zo makkelijk in een agenda kan schuiven...
Maar goed ik ben erg benieuwd wat je er van vindt.
Met vriendelijke groeten Janneke
Bijzondere huisstijl voor coach van stoere krachtige trotse kinderen!
- Wedstrijd van: makkie
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 03-04-2013
Datum einde: 30-04-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dag Janneke, dank voor je idee. Ik ga eens even rustig nadenken hoe ik de pijl zou kunnen toepassen. Drukkers kunnen dit natuurlijk wel zo maken maar dan heb je wel een speciale preeg nodig om de pijl te snijden. En dat is best prijzig dan omdat mijn oplage niet zo heel groot zal zijn.
Hartelijke groet,
Martinique

Beste makkie,
Hierbij mijn ontwerp voor uw praktijk. Ik heb geprobeerd om zoveel mogelijk in te spelen op uw eisen en persoonlijke smaak. Ben benieuwd of deze meer beantwoord aan uw verwachting.
Met vriendelijke groeten Janneke
Dag Janneke,
Ik waardeer het dat je de moeite hebt genomen om nog een logo te bedenken. Bedankt daarvoor! Ik vind de letters leuk zo samen. Maar het figuurtje spreekt me minder aan. Ik begrijp wel wat je wilt overbrengen maar zonder is wat mij betreft goed genoeg. Dan moet je wel kijken naar hoe ga ik zoiets eenvoudigs verwerken in een huisstijl die opvalt met een visitekaartje dat niet onderin de prullenbak verdwijnt. Ik ben benieuwd naar je ideeen.
Hartelijke groet,
Martinique

Beste makkie,
Hierbij nog een ontwerp voor uw praktijk. Ben benieuwd wat u ervan vindt en sta uiteraard open voor eventuele aanpassingen etc.
Met vriendelijke groeten Janneke
Dag Janneke, dit logo spreekt me helaas niet zo aan. Het geeft me het gevoel van een soort sticker. De verhouding van de grote K met de drie puntjes op de i vind ik niet zo mooi. Sorry!

Beste Makkie,
Hierbij mijn ontwerp voor uw praktijk. Ik heb geprobeerd uw stijl te vangen in een grafisch ontwerp, wat mogelijk voor allerlei doeleinden gebruikt kan worden. Ben benieuwd wat u ervan vindt en sta uiteraard open voor eventuele aanpassingen etc.
Met vriendelijke groeten Janneke
Dag Janneke, Hartelijke dank voor het insturen van je logo. Ik heb een dubbel gevoel bij dit logo. Het is niet dat ik het niks vind, maar ik blijf kijken hoe ik het anders zou willen. Het rood, oranje en groen in het puntje op de i vind ik wat priegelig.
Martinqiue