CPMO is de spin in het web. Kun jij dat uitbeelden in logo en huisstijl?

Datum start: 15-03-2014

Datum einde: 24-03-2014

Totaal budget: € 199.00
Nieuwste inzending
Book cover
RJB

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Zo ja, dan dagen wij je uit. Een idee over het logo hebben we al: CPMO in zwarte ronde letters, waarbij aan de buitenkant van de C een half spinnenweb vastzit in grijze lijnen, alsof het met potlood geschetst is.
Te specifiek? Natuurlijk mag je ons ook verrassen met jouw goede idee. Jij bent tenslotte het creatieve brein.

CPMO staat voor Content & Project Management Optimizing. Eigenlijk maken we dus alles gewoon beter. Voor de winnende designer is het van belang te weten dat er meer opdrachten hieruit kunnen voortvloeien vanuit ons netwerk.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Bedrijven, klein en groot, die een andere kijk op zaken kunnen gebruiken als het gaat om content, communicatie, projectleiding of projectorganisatie.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: Danny.lap Danny.lap
logo_huisstijl-dannylap-5zHjJzHM

Danny.lapDanny.lap

Is dit meer naar uw wens? ronde zwarte letters zoals u heeft uitgetekend.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-dannylap-kwidp6no

Danny.lapDanny.lap

Kan ook e.v.t. een huisstijl ontwerpen

CPMOCPMO

Dank je wel voor je inzending. We waarderen het dat je je eigen draai hebt gegeven aan ons idee. Kun je toelichten wat het idee erachter is? Wij zien niet helemaal een web in het plaatje.

Danny.lapDanny.lap

't idee achter dit logo is simpel weg een creatiebom.
Op weg naar het maken van een spinnenweb blijkt dat dat geen uniek beeld meer vormt dus ga je vissen naar alternatieven.

Dit logo straalt "overzicht,structuur en zakelijk" beeld uit.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.