Een logo gebaseerd op het bijgevoegde bestand van u... we zijn weer benieuwd wat u er van vind... qua kleur en scahduwen kunnen we natuurlijk alle kanten op.
Mvg Mark
Creeer of redesign het logo en huisstijl van RvP Engineering uit Den Haag
- Wedstrijd van: rvpeng
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 01-07-2013
Datum einde: 01-08-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakeringen.
Goede middag,
Het idee is goed, maar het draadsnijplaatje op het logo van uw "concurrent komt in hun logo beter tot zijn recht helaas.
Mvg Raymond

Dit is misschien de richting die u zoekt?
Leuk hoe de freesbewerking is toegepast in het logo. Komt alleen niet over bij de mensen die wij het hebben laten beoordelen.
Mvg Raymond

En een variatie op het beeldmerk...
Deze vinden wij niet geheel toepasbaar voor ons bedrijf
Mvg Raymond

Even vier lettertypes op een rij..
Na het zien van de andere voorstellen vinden wij dit logo toch te simpel.
MVG Raymond

En nog een derde voorstel...
De andere voorstellen zijn beter

En een tweede voorstel van deze kant... een sterk beeld en een strak font, ook hier zijn we benieuwd wat u er van vind..
Mvg Mark
Op zich wel een mooi logo maar de puzzel stukken hebben niet echt raakvlakken met wat wij doen/waar wij voor staan.

Goedemiddag, bij deze ons eerste voorstel voor uw logo, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind. U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai(adobe illustrator vector formaat) voor al uw uitingen. Mocht dit een richting wezen kunnen we de huisstijl gaan ontwerpen.
Mvg Mark
Het onderste logo vinden we wel wat hebben echter niet geheel overtuigd van het lettertype
Mvg R van Putt