Geen commentaar
Cupcake Couture Huisstijl
- Wedstrijd van: Ancherel
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 13-04-2012
Datum einde: 23-04-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Om een of andere reden blijven de kleuren op deze website heel fel/scherp...maar het zijn hele zachte pastel kleuren. De benen zijn ook wat steviger.
Ik vind het ontwerp zelf erg mooi alleen vind ik het moeilijk om door de felle kleuren pastel kleurtjes te zien. De details in het ontwerp vind ik echt super
Daar ben ik blij om! Ik hoop er op dat je me kunt "vertrouwen" als ik zeg dat het ontwerp in het origineel een andere kleur is..want ik kan er niks aan doen dat hij op deze website te kleur aanpast. Maar hij is dus lichter en zachter van kleur als die hier weergeeft.
Ja moet wel lukken hoor.

Ik heb eventueel ook nog een ander model gemaakt. Misschien heb je nog aanwijzingen op gebied van kleur?
Ik moet er bij zeggen dat de kleur groen hier feller is als thuis op mijn scherm
Ik moet zeggen dat de kleuren erg fel zijn ik vind zachter dan een stuk mooier in dit geval zouden de benen misschien wat steviger kunnen als je begrijpt wat ik bedoel

Geen commentaar
begint al aardig een goede richting op te gaan

Geen commentaar
Heel erg mooi deze zou je misschien iets meer kleur kunnen toevoegen
Voor mijn gevoel mist het nog wat
Ja zeker ga ik doen!

Geen commentaar
eventueel kan in deze vorm ook nog het abstracte cupcakje van vorig ontwerp worden toegepast.
Mooi logo vind hem icm met het abstracte cupcake mooier

Voorbeeld hoe je het kan toepassen op een visitekaartje.

Hier toch meer de 'abstracte' cupcake
Dit cupcake vind ik super dat abstracte icm met de letters erg mooi gedaan.

Hier word nog wel gebruik gemaakt van een "muffin/gebakje" maar ik vond het niet meer de cliche cupcake, zeker omdat je het ook girli girl wilt houden zoals je in de beschrijving zeg, blijft het op deze manier toch ook nog een beetje lievelijk.
Leuk gedaan vooral het strikje om de c. De muffin zelf vind ik niets sorry.
Dat geeft niet ik ontwerp voor u, dat u dat strikje leuk vind is al iets, dan kan ik die eventueel ooit nog ergens in terug laten komen.

Geen commentaar

Geen commentaar
Hallo Marloes,
Mooi lettertype logo vind ik minder. Ik wil juist niet het standaard cupcakeje
Hallo,
Oke ik dacht dat juist de bedoeling was omdat ik allemaal cupcakjes zag...maar heb je iets waarvan je zegt dit vind ik wel leuk erbij kwa beeldmerk of iets? Dan ga ik verder ontwerpen.
Nee ik wil me juist een beetje afzijdig houden wat de andere webshops hebben het idee van meikever is iets wat ik mooi vind het is een cupcake maar niet standaard stoer maar toch ook vrouwelijk. Het logo van frosted couture cupcake vind ik erg mooi