Geen commentaar
DDM Consultancy
- Wedstrijd van: PHDuits
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 21-04-2012
Datum einde: 05-05-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Dank voor je snelle reactie. De hokjesvariant. Op zich een weergave van mijn vraag. Ik krijg een hokjes gevoel wat feitelijk de lading dekt. Vraag mij af of de hardheid hiervan weggenomen wordt als er bullets voor in de plaats komen. Kleuren zijn in overeenstemming. Ik laat de baas thuis ook even kijken. Kom hier morgen op terug. Gr. Phil Duits

Geen commentaar
Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn eerste inzendingen. Graag hoor ik uw mening hierover.
mvg
AraratDesign
Opzet letters zijn ook leuk hier van in combi met de bullets. ook hier kom ik morgen op terug.