en nog een variant
DDM Consultancy
- Wedstrijd van: PHDuits
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 21-04-2012
Datum einde: 05-05-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



En nog een paar variantjes ...
Mvg Mark

Bij deze een platte versie...
Mvg Mark
U kunt op het plaatje klikken om ware grote en kleur te zien ...
Dankjewel Mark,
Ik kom hier morgen op terug.
gr. Phil Duits

Ons eerste voorstel ... feedback is welkom ..
Mvg Mark
Hallo Mark, Dankjewel. Ik heb bij de keuze van de letters niets op aan te merken. Alleen het boven en onder afvlakken doet mij denken aan iets niet af is. De dynamische bogen zijn heel vooruitstrevend. Ik laat directeur thuis ook nog even een beoordeling doen. Kom hier morgen op terug. Gr. Phil Duits
Ok ik zal even een ontwerp zonder afvlakking uploaden dan kunt U die ook bekijken... bestanden zijn aan te leveren in alle formaten.
Mvg Mark