en hier gewerkt met de muntgroen
grtjs
De handvatten krijg je van mij, het gave ontwerp krijg ik van jou: Melissa Suzanne Fotografie
- Wedstrijd van: MelissaH
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 29-04-2015
Datum einde: 17-05-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Vind ik wel erg schelen met een zachte kleur voor het geheel. Stuk mooier zo, vind ik zelf. Als ik dit als watermerk op m'n foto gebruik kan dat dan in het wit. Want ik zou daar niet snel een kleur voor gebruiken.

Het grijs kan nog lichter, maar dan wordt het fletser
grtjs

In bijlage een vereenvoudigde versie. Persoonlijk vindt ik dat het lijntje er wel bij mag, om toch iets te hebben
grtjs
Oh ik zie nu dat het geen lijntje is maar kruisje dat vind ik wel een leuke toevoeging inderdaad. Mijn naam komt nu wel heel erg hard over met het zwart terwijl de rest van het kaartje vrij rustig is. Zullen we die nog lichter maken? Wat vind jij? grijs? of die mint kleur? Kan je de mint kleur gebruiken van dat palet. Die is volgens mij mij iets frisser dan deze kleur. Ziet er goed uit verder!

Geen commentaar
De enveloppe mag wit met alleen het logo, geen extra streep. Is dan mooi rustig.
Visitekaartje vind ik lastig...wit met logo is maar en dan de mint balk zonder slinge op de voorkant. De achterkant misschien ook iets met een balk? Wordt denk ik te druk met slinger. wat denk jij?
Wordt al een mooie geheel zo!

Geen commentaar
Netjes uitgewerkt. Ik geef een voorkeur aan mintkleur en/of wit.
Ik vind deze optie briefpapier het mooiste van de drie maar dan in mint.
De andere twee zijn de druk voor mij.

Geen commentaar

Hier nog een paar kleurvarianten. Als hier een keuze bij zit , zalik een voordtel doen voor de kaartjes
grtjs
Oh die middelste is mooi geworden! Bepaalde kleurkeuze scheelt een hoop. Die vind ik duidelijk maar toch nog rustig ogen.

Geen commentaar
Dank voor de update! ik geef de voorkeur aan het lettertye linksboven en de slinger linksonder. Dan wel in het kleurenpalet die op m'n Pinterest staat. Hoe zou het visitekaartje eruit zien? Voor en achterkant?

Geen commentaar
Ja die onderste twee vind ik dan het meeste een geheel vormen. Misschien met andere type veertjes en lettertype knalt het er iets meer uit?

De kleuren kunnen ook nog aangepast worden. Is het zoiets dat je bedoelde?
Ja zoiets als rechtsboven! Allen nu hangt het er een beetje bij en vormt het logo nog geen geheel. Dit vind ik wel een erg leuk idee en anders dan alle anderen.

Geen commentaar

Geen commentaar
Dank je wel! Die eerste spreekt me het meeste aan.Ik vind dat je goed kunt zien dat je naar mn pinterest moodboard hebt gekeken. Fijn! Zou je kunnen voortborduren op de eerste met die slinger om te kijken of je die naar een hoger niveau kan tillen.

Geen commentaar
Dank je wel! De bovenste twee spreken me wel aan. Lettertype van de tweede vind ik mooi. De eerste vind ik mooi omdat deze wat fijner is en wat meer een geheel vormt. Zo'n 'stempel' zou wel iets kunnen zijn voor een huisstijl element maar wat zwaar als logo hoe deze er nu uitziet. Kan je daar iets mee?