Beste opdrachtgever,
Bij deze mijn ontwerp. Hip, trendy en strak!
Graag hoor ik wat u ervan vindt.
Uiteraard kan alles nog aangepast worden in overleg.
Met vriendelijke groet,
BdG
De IJsmeneer zoekt een nieuw logo/huisstijl, Hip Trendy Strak
- Wedstrijd van: De IJsmeneer
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 03-08-2015
Datum einde: 17-08-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Omdat de wedstrijd morgen afloopt, kan de huisstijl nog in overleg gemaakt worden. Het logo is het moeilijkste deel om een goede stijl neer te zetten.