Hierbij een aantal doordachte middelen dat goed de mogelijkheden van de logo weergeeft. Uw huisstijl, POS materiaal en brochure zullen deze lijn doortrekken in uw communicatie. Voortaan zal Essence herkenbaar zijn door de 5 zwarte lijnen.
Ik hoor graag wat uw bevindingen zijn.
mvg
www.iamselim.nl
Decoratieve houten design producten (zoals houten vloeren, deuren, trappen, tuinterrasplanken)
- Wedstrijd van: ErikSneek
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 06-01-2013
Datum einde: 19-02-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste Essence,
Hierbij mijn voorstel voor uw logo, veel uitleg hoef ik hopelijk niet te geven. Het ontwerp van de letters zeggen meer dan 1000 woorden. De vertaling van dit naar een huisstijl of verpakkingsmateriaal zal ook zeer onderscheidend kunnen zijn.
groet
www.iamselim.nl