dennis-kookt

Datum start: 04-03-2013

Datum einde: 01-04-2013

Totaal budget: € 349.00
Nieuwste inzending
Book cover
vin_cent

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een logo wat geassocieerd is met eten. logo moet duidelijk zijn deze wordt ook gebruikt voor een winkel ruit. houd rekening met de naam dennis-kookt. er zit een streepje tussen dennis en kookt. Een idee die ik zelf had is om daartussen een garde te plaatsen zodat zij mijn naam gaan zoeken dat zij weten dat er wat tussen dennis en kookt staat. tevens staat die garde in een kom waar door het kloppen er druppels uit vallen en in die druppels kun je aangeven wat je precies doet dus een take away,catering en events. Voor andere suggesties sta ik natuurlijk open.

Bedrijfsomschrijving


In september open ik de deuren van Dennis Kookt. Een gezellig afhaalrestaurant voor een heerlijke, gezonde maaltijd.
iedereen kent het wel, lange werkdagen, vergaderingen die uitlopen, files, plannen om 's avonds nog even te sporten
of een druk avondprogramma voor de kids. Kortom geen tijd om boodschappen te doen en een verantwoorde maaltijd op tafel
te zetten. Geen probleem; Dennis kookt!

Ik ontvang mensen in een huiselijke sfeer en biedt een keuze uit verschillende, gezonde maaltijden geïnspireerd
door de Hollandse en Franse keuken. Alles is vers. In de ochtend ga ik op pad om in te kopen en de ingrediënten gaan
diezelfde dag nog vers in de pan. Ik kook voornamelijk biologisch en met streekgebonden producten. In West-Friesland is
het aanbod van mooie producten enorm. Van mals rundvlees tot oud-Hollandse groenten. Alles is in de buurt verkrijgbaar.

Als je binnenstapt kan het onstressen beginnen in een gezellige en warme omgeving. De aankleding van mijn zaak is warm.
De muren zijn bekleed met steigerhout. De keuken is open en voelt als thuis. Ik sta voor eerlijke en verantwoorde maaltijden
hoog op smaak, met eerlijke ingrediënten.



Doelgroep


Drukke gezinnen,stellen
Alleenstaanden
ondernemers

Kleuren, favoriete logo's, must haves


associatie met eten,gastvrij. Verder uitleg reeds omschreven.

Designer: Tjeerd van der Velde vormgeving Tjeerd van der Velde vormgeving
logo_huisstijl-tjeerd-van-der-velde-vormgeving-m5tmbaSm

Tjeerd van der Velde vormgevingTjeerd van der Velde vormgeving

en een voorbeeld van de visitekaartjes...

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-tjeerd-van-der-velde-vormgeving-W1czgmLg

Tjeerd van der Velde vormgevingTjeerd van der Velde vormgeving

Beste dennis,

Hierbij een aangepaste versie van mijn deelname. Ik zie aan de reactie bij een ander dat de slogan van mij bevalt! Dit logo heeft meer kracht qua contrast, en heeft nog steeds als beeldmerk een universele handtekening naar het koken.

Ik hoop je te inspireren met dit ontwerp,

Met een vriendelijke groet,

Tjeerd van der Velde

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-tjeerd-van-der-velde-vormgeving-U5QGpzVY

Tjeerd van der Velde vormgevingTjeerd van der Velde vormgeving

Nog een aantal kleurstellingen, om het juiste gevoel te bereiken..

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-tjeerd-van-der-velde-vormgeving-DN5EyFm4

Tjeerd van der Velde vormgevingTjeerd van der Velde vormgeving

Beste Dennis,

Hierbij mijn deelname. Mijn visie achter het logo, komt vanuit de kwaliteit van het eten. Een embleem dat een unieke moderne uitstraling heeft, en laat zien dat er echt gekookt wordt!

Ik hoop je te inspireren met dit ontwerp,

Met een vriendelijke groet,

Tjeerd van der Velde

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.