Bijdeze volgens uw feedback een aantal lnieuwe kleurscharkeringen, we kiezen bewust voor twee kleuren omdat die een stuk goedkoper is dan drie kleurendruk, we kunnen natuurlijk alle kleuren maken die u wenst dus dit is een beetje gokken, we gaan natuurlijk na de wedstrijd samen om tafel om tot een perfect product te komen voor al uw uitingen.
Mvg Mark en Dion
Een logo en huisstijl voor een kinder/jeugd coach
- Wedstrijd van: Coachpraktijk
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 28-08-2014
Datum einde: 16-09-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Mark en Dion,
Bedankt voor de diversiteit aan kleuren, mooi.
Ik neem het zo mee in mijn eindoordeel.
Hartelijke groet
Marijke
Super ! we wachten in spanning af.
Mvg Mark

Goedenmorgen,
Zoals afgesproken een complete huisstijl, lekker fris en strak, we gaan na de wedstrijd nog even persoonlijk om de tafel om de puntjes op de i te zetten om tot een perfect product te komen voor al uw uitingen.
Mvg Mark en Dion
Hoi Mark en Dion,
Mooie uitwerking van de huisstijl.
Vanwege de koele, rechtlijnige betekenis van de kleur blauw, zou ik graag meer de andere kleur terug willen zien.
Daarnaast zie ik graag het uitroepteken achter mijn naam Eigen nog terug in het ontwerp.
Zien jullie ook nog een mogelijkheid om coachpraktijk boven de naam Eigen te zetten. Als ik het nu hardop lees, klinkt het alsof het mijn eigen coachpraktijk is (nou is het dat ook wel, maar dat wordt er niet mee bedoeld ;-)).
Voor de rest ziet het er mooi uit.
Groetjes
Marijke
gaan we maken voor u ... morgenochtend komen we met een nieuw voorstel.
Mvg Mark

Bij deze het logo een stukje gedraaid ik zal elementen uit het beeld gebruiken voor de huisstijl die zal ik in de loop van morgen ochtend maken voor u en uploaden.
Mvg Mark

U bedoelt zoiets?
Beste Mark,
Mooi, dit is inderdaad meer wat ik bedoel.
Ik zou dan alleen de "bloem" een slag draaien, dat deze echt boven de I staat. Kan dat?
kun je mij ook aangeven hoe de rest van de huisstijl eruit gaat zien?
Qua kleur spreekt de tweede mij het meest aan.
Hartelijke groet
Marijke
Gaan we maken voor u ....
Mvg Mark

Wat vind u van deze richting?
Mvg Mark
Hoi Mark,
Dankjewel voor je snelle reactie.
De kleuren zijn een stuk sprekender!
Ik blijf nog even door"zeuren";-).
Is het ook nog mogelijk dat je ontwerp 1 gebruikt als de punt van de i in Eigen!? Dat je Eigen! groot maakt en coachpraktijk eronder. (ik zou dan wel de kleur van de letters Eigen! in paars maken en coachpraktijk in blauw)
Daarnaast ben ik ook benieuwd naar de kleursamenstelling van fuchsia (roze) en blauw.
Ben benieuwd!
groetjes
Marijke
Ja hoor geen probleem gaan we maken voor u !
Mvg Mark

Geen commentaar

Geen commentaar

wat vind u hiervan?.. de hand van de coach die het kind begeleid...

Ons eerste voorstel voor uw logo, qua kleur kunnen we natuurlijk alle kanten op, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind. U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai(adobe illustrator vector formaat) voor al uw uitingen. Mocht dit een richting wezen kunnen we eventueel ook een voorbeeld van een complete huisstijl gaan ontwerpen. We kunnen verschillende elementen gebruiken voor de huisstijl, we horen graag van u. U kunt op het plaatje klikken voor de juiste grote en kleurschakering.
Mvg Mark
Het lohgo is gemaakt met een IOS7 font met daarbij een beeld van de C de Coach die met de E het kind in gesprek gaat.
Beste Mark,
bedankt voor je ontwerp.
Je idee er achter vind ik goed, echter spreekt het logo mij niet aan.
Ik zou graag meer in beeld iets terug zien, en niet alleen met de letters C E. Ook iets speelser.
Hoor graag of je hier nog iets mee kunt.
groetjes
Marijke