Een logo en huisstijl voor een leefstijlcoach

Datum start: 03-12-2021

Datum einde: 11-12-2021

Totaal budget: € 459.00
Nieuwste inzending
Book cover
IanjaMbola

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben startende met mijn bedrijf als leefstijlcoach op Vlieland.
Voor mijn bedrijf heb ik een logo en huisstijl nodig. Kernwoorden die voor mij voor het ontwerp gelden zijn:
- stoer
- duidelijk
- eenvoudig
- toegankelijk
- warm
Ik wil het logo in mijn communicatie over voeding en leefstijl gaan gebruiken. In de basis begint dat met een website met webshop, maar later wil ik het uitbreiden naar drukwerk: van brochures tot uiteindelijk eventueel een kookboek.

De pijlers zou ik het liefst aangeven met een icoontje, die hoeven overigens niet persé in het logo terug te komen. In de voorbeelden die ik meegestuurd heb zie je ook het gebruik van een aan/uit knop. Dat vind ik een mooi gegeven om in het logo te verwerken.


Bedrijfsomschrijving


De naam van mijn bedrijf is: Over-leefstijl
Pay-off: Gewoon anders, oersterk met Miek
Filosofie: terug naar de basis, de oorzaak aanpakken: van lijder naar leider. Samen in kleine stapjes (slow fix) herprogrammeren naar een duurzame verandering.
Mijn programma is gebaseerd op OERsterk (oersterk.nu) dat leunt op drie pijlers: beter eten, beter bewegen, beter ontspannen. Zelf heb ik daar de pijlers slapen en mind-set aan toegevoegd.

Doelgroep


Mijn basisdoelgroep zijn vrouwen van 40+. In de tweede fase van hun leven verandert voor deze vrouwen veel. Zo gaan bijvoorbeeld de kinderen de deur uit waardoor er opeens veel meer tijd vrij komt. Veel vrouwen gaan dan nadenken over wat de stand van hun leven is: waar sta ik, wie ben ik, hoe ben ik hier beland en hoe wil ik verder.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Warme kleuren als groen, rood, okergeel en de warmere tonen in blauw en grijs.

Designer: albarananda albarananda
logo_stationery-albarananda-Y46qOE8O

Geen commentaar

overleefstijloverleefstijl

Beste Arbarananda,

Dank voor je ontwerpen. Dit ontwerp is te strak naar mijn oordeel. Ik mis de persoonlijke touch en beweging in het logo. Het is niet Miek zeg maar.

Dank voor je tijd en energie!

Groet,

Miek

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_stationery-albarananda-ijxLTMYa

Geen commentaar

overleefstijloverleefstijl

kleuren wel mooi, rest spreekt niet tot mijn verbeelding

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_stationery-albarananda-gt0B3jOa

Geen commentaar

overleefstijloverleefstijl

mooie kleuren maar het aan-uit knopje voor de O van Overleeftijl lijkt me mooier.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.