En een paar alternatieven. groet, Eva.
Een modern strak logo & huisstijl voor Tekzt
- Wedstrijd van: Jvente
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 07-03-2017
Datum einde: 21-03-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



de bijbehorende huisstijl.

Uitvoering in paars, wat staat voor: wijsheid, kracht, ambitie en sociaal. Eva.

de huisstijl. de kleur aqua staat voor: veranderingen teweegbrengend, naar buiten gericht zijn, sociaal besef en inventiviteit. groet, Eva.

Beste Opdrachtgever, hierbij een aantal uitvoeringen van mijn idee. Mijn idee is een stuk tekst. Dit kun je zien als een aantal "strepen" (als een picto voor tekst). Er bestaat een lettertype waarbij de letter E wordt weergegeven met 3 strepen.Dit heb ik gecombineerd. Voor u heb ik een aantal uitwerkingen van het logo, met daarbij huisstijl. De invulling van de letters is "metaal", voor een wat industriële uitstraling. Als laatste nog wat alternatieven. ben benieuwd naar uw reactie. vriendelijke groet, Eva.