Een pakkend logo en flyer voor mijn bloeiende yoga en massage praktijk, genaamd Bodyhealing

Datum start: 03-06-2012

Datum einde: 17-06-2012

Totaal budget: € 225.00
Nieuwste inzending
Book cover
IEA

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben op zoek naar een logo en ook een flyer , alles in de volgende stijl: Speels, duidelijk en spiritueel maar niet zweverig. Er is veel aandacht voor het individu en een holistische aanpak.
Mijn praktijk is bloeiend en groeiend maar ik wil graag nog meer mensen aantrekken en hoop dit ook terug te zien in het ontwerp.
Ik geef verschillende massages, reiki en meerdere yogavormen. De yoga wordt gegeven op 2 plekken, Vogelenzang en Haarlem.

Bedrijfsomschrijving


kijk anders even op mijn website, www.bodyhealing.nl voor meer informatie over mijn werk. De site is overigens ok maar ook aan update toe!
Keyword is persoonlijke aandacht!

Doelgroep


doelgroep is breed, 0-99 jaar. Van babymassage tot yoga
Mensen die een ontspannende massage zoeken maar ook met een duidelijke klacht komen, en waarbij ik kijk wat de beste behandeling zou zijn. en een grote groep mensen die yoga kennen maar ook nog niet kennen en er dus bekend mee moeten worden op een leuke manier.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Ik hou veel van kleur maar denk dat bij het onderwerp niet past om schreeuwerige kleuren te gebruiken, daarnaast hou ik niet zo van hele abstracte ontwerpen, het moet wel warm aanvoelen en uitnodigend en vooral niet chaotisch of te zweverig.

Designer: Paulien28 Paulien28
logo_huisstijl-paulien28-j2z2mj6O

Paulien28Paulien28

Beste Ingeborg,

Vanuit de termen bloeiend en groeiend heb ik het logo ontworpen zoals te zien is in de flyer. De tekst van de flyer heb ik deels van de website gehaald, maar misschien is het handiger om zelf de onderwerpen etc aan te leveren waarop ik verder kan ontwikkelen. Op de achterkant kunnen bijvoorbeeld de lestijden en tarieven komen te staan.

Ik ben benieuwd of mijn ontwerp aansluit op je behoefte. Opmerkingen/suggesties kan ik uiteraard nog verwerken in het ontwerp!

Met vriendelijke groet,
Paulien

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.