En hier een wat kleiner logo, zonder de rest van de flyer.
Een pakkend logo en flyer voor mijn bloeiende yoga en massage praktijk, genaamd Bodyhealing
- Wedstrijd van: ingie
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 03-06-2012
Datum einde: 17-06-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



En een andere versie!

Beste Ingeborg,
Ik heb geprobeerd alles in één beeld samen te vatten. Als je suggesties of aanmerkingen hebt dan hoor ik het graag. Alles kan aangepast worden!
Vriendelijke groeten,
Frank
Dank je wel frank maar het is niet helemaal wat ik zoek, ik merk dat het erg lastig is om over te brengen wat ik wil , maar weet wel gelijk als ik iets zie of het me aanspreekt. Bedankt voor je moeite!!