EntrD heeft een naam, nu nog een logo en huisstijl!

Datum start: 28-03-2014

Datum einde: 04-04-2014

Totaal budget: € 419.00
Nieuwste inzending
Book cover
Mélie

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een strak en modern logo voor een jong en ambitieus ICT bedrijf. Wij houden ons bezig met het maskeren/ anonimiseren van klantgegevens en willen graag een logo dat hier op een subtiele manier naar verwijst. Een 1e suggestie vind je als bijlage. Naast het logo zoeken we een bijbehorende huisstijl.

Bedrijfsomschrijving


Wij zijn een jong ICT bedrijf dat zich bezig houdt met data in de breedste zin van het woord. In 1e instantie gaan we ons richten op het anonimiseren/ maskeren van productiegegevens zodat bedrijven deze data kunnen gebruiken voor testdoeleinden. Later willen we ons ook met big data bezig houden.

Doelgroep


Elk bedrijf dat beschikking heeft over klantgegevens en die deze ook gebruikt voor andere doeleinden. Denk bijvoorbeeld aan (semi-) overheden, telecom, banken en verzekeraars. Dit kunnen zowel nationale als internationale bedrijven zijn.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


fris, primair. Geen bruin, grijs, zwart. Solid color.

Designer: igepe igepe
logo_stationery-igepe-KnQ8MLM8

igepeigepe

Logo text with a element graphic arrow inside letter D. The arrow has a meaning of enter and also a movement/ Hope you like the idea. Any comment are welcome. Thanks :D

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.